МЕНЮ КОМПАНІЇ
Піцерія
Прообразом піци були деякі страви, що подавалися на скибках хліба в будинках стародавніх греків та римлян. У зв'язку з ввезенням помідорів до Європи 1522 року в Неаполі вперше з'явилася італійська піца. У XVII столітті з'явився особливий рід пекарів, піцайоло (італ. pizzaiolo), які готували піцу для італійських селян.

Пристрасть до піци мала дружина неаполітанського короля Фердинанда IV Марія-Кароліна Габсбург-Лотарингська (1752-1814), а пізніше - італійський король Умберто I і його дружина Маргарита Савойська, на честь якої був названий один з рецептів і різновид піци. Хоча є думка, що це лише легенда. У США піца потрапила наприкінці другої половини XIX століття разом з італійськими іммігрантами і вперше з'явилася, мабуть, у Чикаго. 1957 року з'явилася піца-напівфабрикат. До кінця XX століття величезного поширення набули готові заморожені напівфабрикати піци, які перед вживанням достатньо розігріти в мікрохвильовій печі чи духовці.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПІЦЕРІЇ
Тісто для піцци
Класичне тісто для італійської піци робиться із спеціальної муки твердих сортів пшениці, з високим вмістом білка, кількістю не менше 14-15%, в Італії відомої як тип "два нуля" (Farina Di Grano Tenero, tipo 00), натуральних дріжджів[5] (закваски), солі, води та оливкової олії. Тісто замішується вручну і вирушає на двогодинний відпочинок, після чого його ділять на кульки та відправляють на тривалий відпочинок – близько 8 годин. З тестової кульки руками (спочатку пальцями рук, а потім долонями) розгортається і розтягується (розкривається), тестова основа круглої форми. Товщина класичного тіста піци близько 3-4 міліметрів, діаметр тестової основи 31-32 сантиметри. Тісто покривається томатним соусом чи його аналогами, наприклад білим (вершковим) соусом. Після цього можливе додавання практично будь-яких начинок. Неодмінним атрибутом майже будь-якої піци є сир. Як правило, це моцарелла, але так само можуть бути й інші італійські сири: пекорино романо, пармезан та інші. Класична піца випікається у спеціальній дров'яній печі, яка називається помпейською та має форму склепіння у вигляді півсфери. Також існують подові та конвеєрні печі для випікання піци. У дров'яних печах вогонь розлучається з одного зі сторін; жар від нього, піднімаючись нагору, потрапляє у фокус сфери і відбивається в центр печі на середину пода, нагріваючи його. Температура всередині печі може становити 370-400 °C. У зв'язку з цим піца в такій печі готується всього близько 90 секунд, а в домашніх умовах - в попередньо розігрітій до 250-275 ° C духовці від 8 до 10 хвилин.Залежно від рецепту, піцу посипають різними приправами, наприклад, меленим орегано, чорним перцем і зеленим базиліком, злегка збризкують оливковою олією. Крім того, зелений базилік, приправи, масло можна додавати і в томатний соус, що готується, для піци.

Форма піци, традиційно, є круглою, проте існують піци овальні, квадратні, прямокутні, їх зручніше і вигідніше готувати на деку духовки такої ж форми. Так звана піца-кальцоне або закрита піца при приготуванні складається навпіл і має форму півкола, а зовні нагадує великий чебурек.